نتایج جستجو برای عبارت :

برایم از اوج و فرود بگو، ای بندباز!

راپل یا دسترسی با طناب را به کلیه مراحل فرود از یک ارتفاع معین و به نقطه صفر و عبورهای عرضی به وسیله ابزار آلات تخصصی می گویند.
قابل ذکر است که با گذشت یک دهه مردم ایران اسم های مختلفی به شغل ما اضافه کردند که به خاطر آشنا نبودن با کار به این اسم ها
نامبرده می شویم : کار در ارنفاع.راپل کار.کار با طناب.طناب کار.بندباز.مرد عنکبوتی.

«مراقب باش که برای مردم، نه بند مهم است و نه بندباز؛ بلکه این هیجان بندبازی است که آن‌ها را به بند خویش کشیده است. سقوط تو از بند برایشان، همان‌قدر جذاب است که بند‌بازی‌ات. گام‌های روی بند را نه به خاطر همهمه‌ی تشویق آن‌ها، که برای لذت خودت بردار تا وقتی پایین افتادی، لبخند هم‌چنان بر لبانت باقی بماند.»
از وبلاگ محمدرضا شعبانعلی
این حرفها بنظرم ازونهاست که باید همیشه کنار دست خودم داشته باشم. درست مثل معنی موفقیت امرسون.
به گزارش همشهری آنلاین، ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز خلبان یک هواپیمایی کوچک به دلیل فسخ متخصص پیش آمده قادر به امتداد دست خط تا فرودگاه کپک نبوده با آتش نشانی تماس گرفت و معارفه عدل که مجبور است داخل اتوبان فرود بیاید. ماموران آتش نشانی زمانی بوسیله نگرش تصادم رسیدندکه خلبان بوسیله سلامت فرود آمده بود.
درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود امده تصورکنیدوتصویرذهنی خودرابنویسید انشا کوتاه درباره فضاپیما روی کره ماه انشا درون یک فضاپیما روی کره ماه درون یک فضاپیما را که روی کره فرود امده است تصور کنید و تصور ذهنی خود را بنویسید انشا تصور کنید درون یک فضاپیما هستید که روی کره ماه توقف کرده اید انشا فضاپیما که روی کره ماه فرود امده انشا درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود آمده انشا درباره تصویر ذهنی از کره ماه
ادامه مطلب
صفحه فرود چیست ؟ what is a landing page؟
۱-    صفحه فرود یا لندینگ پیج چیست و نحوه ساخت
۲-    صفحه فرود یا لندینگ پیج (Landing Page) چیست؟
۳-    صفحه‌ی فرود یا لندینگ پیج چیست و چگونه یک لندینگ پیج کاربردی بسازیم؟
۴-صفحه فرود یا لندینگ پیج چیست و چه اهمیتی در تبلیغات اینترنتی دارد؟
۵ –  لندینگ پیج یا صفحه فرود چیست و چرا کسب‌وکارتان به آن نیاز دارد؟
۱-What Is a Landing Page? All Your Questions, Answered
۲- Landing page
۳- What is a Landing Page: A Beginner’s Guide to Generate Conversions
اگر این دو عبارت را گوگل کنید
همیشه در بازی‌های بتل رویال، پیدا کردن بهترین نقطه برای فرود آمدن داستان خاص خودش را داشته. شرایط برای فرود آمدن در Call of Duty Warzone هم نه تنها از این قضیه مستثنی نیست بلکه به مراتب پیچیده‌تر هم هست. در هر رقابت بازی ۱۵۰ نفر از هواپیما به پایین می‌پرند که فعلا ۴۰ نقطه برای فرود آن‌ها در نظر گرفته شده. البته مثل تمام بتل رویال‌ها، ارزش این ۴۰ نقطه از نظر لوت با هم برابر نیست و طبیعتا همین موضوع، باعث هجوم بسیاری از بازیکنان به نقاط خاصی از نقشه م
۶۶- کرم نما و فرود آ رواق منظر چشم من آستانه تست     کرم نمای و فرود آ که خانه خانه تست به لطف خال و خط ا زعارفان ربودی دل   لطیفه های عجب زیر دام و دانه تست دلت به وصل گل ای بلبل سحر خوش باد   که درچمن همه گلبانگ … کرم نما و فرود آ- رواق منظر چشم من آشیانه توست – غزل ۳۴
منبع : فالگیر
این دل چون کوره داغ است. درست است، این منم که با هر ضربان، سخت و سنگین و بی‌بخشش، یک نقطه از درونش را فرو می‌بلعم. موذی و جانسوز مثل میخ آهنینی که هیچ‌کس ندیده وارد یا خارج شود، یا  مثل حفره‌ی آتشی خاموش‌تشدنی، آنجا هستم. من خشمم.
هر کار کوچکی برای من مانند جابجایی نیمی از رشته کوه‌های زمین است. در درون من هزار کوه خوابیده، جامد و بی‌حرکت. خشک و خم‌ناپذیر. من سنگم.
من آنجایم، وقتی او به چیزی فکر میکند. یک خط پررنگ و مشخص که همه‌چیز را احاطه ک
ترجمه چلنج های "هفته چهارم" سیزن 9 :
Free Pass Challanges :
➖ 500 دمیج با اسلحه اسنایپر رایفل به دشمنان وارد کنید.
➖ این چلنج 3 مرحله دارد:
1- در کنار کله هولوگرافیک در Mega Mall برقصید.
2- در کنار کله هولوگرافیک در Neo Tilted برقصید.
 3- در کنار کله هولوگرافیک در Luky Landing برقصید.
➖ 3 دشمن را با گان ها لجندری ( اسلحه های طلایی ) بکشید
BattlePass Challanges:
➖ 3 عدد Hot Spot را در هوا نابود کنید.
➖ این چلنج 5 مرحله دارد: 
1- در Polar Peak فرود بیاید.
2- در Leazy Lagon فرود بیاید.
3- در Salty Springs فرود بیاید .
4
فرود پرواز وزیر اقتصاد در شیراز به جای بوشهر
دژپسند برای سفر یک روزه صبح امروز راهی بوشهر شده بود که به دلیل مه‌گرفتگی در بوشهر، در فرودگاه شیراز به زمین نشست
احتمالا سفر وی لغو نخواهد شد و ظهر امروز در بوشهر خواهد بود/ خلیج فارس
پنج شنبه ، ۲۸ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
شمس از او پرسید: " چه شده. اتفاقی افتاده است؟ "
سدید گفت: " نه. بی جهت غمگین هستم."
شیخ گفت: " در این جهان، روح بشر پیوسته افسرده و غمگبن است. هر روح قبل از فرود آمدن به دنیای بدن، در دنیای فرشتگان منزل داشته است. هنگام داخل شدن به بدن، روح به دو نیم تقسیم می شود. یکی در آسمان باقی می ماند و دیگری در بدن فرود می آید. به همین دلیل است که در این جهان، بشر پیوسته افسرده و غمگین و در کست و جوی نیمه ی دیگر خود است. انسان وقتی به سعادت می رسد و خوشحال می شود که
گاهی اوقات، از مدرسه که بر می گردم، راهم را کمی کج می کنم و یکراست به خانه نمی روم؛ برای دیدن لک لک ها. پاتوق شان، آن سوی محله فرهنگیان است؛ یعنی دشت های کشاورزی. از دیدن شان هیچگاه سیر نمی شوم؛ زیرا مرا به یاد خدا می اندازند. بی تعارف بگویم، پرواز لک لک ها گرچه بی صداست اما همانند صدای خوش منشاوی است؛ چه وقتی که «اوج» می‌گیرند در آسمان و چه وقتی که «فرود» می آیند بر زمین.¹ از زیبایی شان که چیزی نمی گویم. گاهی اوقات، شک برم میدارد که مبادا برف از
مسئول سازمان فضایی آمریکا (ناسا) کل هزینه
لازم برای ارسال فضانوردان به ماه را بین ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار اعلام کرده
است. این بودجه علاوه بر بودجه سالانه این سازمان است.
ادامه مطلب
✅ هر پیشرانه‌ای دارای نمودار گشتاور/اسب‌بخار مخصوص به خود است که بررسی آن برای آگاهی از بهترین زمان تعویض دنده الزامی است.
✅ زمانی که خودرو دارای سرنشین و یا بار است و در مسیر پیش رو شاهد شیب منفی و یا باد مخالف هستید، تعویض دنده برای وارد آمدن کمترین فشار در این پیشرانه، هنگامی انجام می پذیرد که بعد از این عمل دور موتور در حوالی 4000 یا (بسته به وضعیت) بالاتر فرود آید.✅ بلعکس، زمانی که در جاده‌ای بدون شیب و باد مخالف در حال تردد هستید، تعویض
امکان ساخت لندینگ پیج (صفحه فرود) به پنل مدیریت سایت ساز یوتاب اضافه گردید. این امکان به صورت رایگان برای تمامی کاربران سایت ساز یوتاب فعال شده است و هم اکنون می توانید آن را در پنل مدیریتتان مشاهده نمایید. 

صفحه فرود یا لندینگ پیج نوعی از بازاریابی اینترنتی است که اگر به درستی از آن استفاده شود، می تواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر سئو و تبلیغات وب سایت شما تاثیر مثبتی داشته باشد. صفحه فرود یک صفحه وب واحد است که به صورت ویژه برای تبلیغا
آخرین گام‌های آماده سازی جدیدترین بهرام نورد ناسا با نام "استقامت" (Perseverance) برداشته شده و پرتاب آن بعد از اتصال به راکت اطلس ۵ انجام خواهد شد.
یکی از اجزای خاص این بهرام نورد، بالگرد هوشمندی به نام "نبوغ" است که بر روی آن قرار گرفته و برای انجام عملیات اکتشافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کل این مجموعه درون یک پوسته سیاه قدرتمند جاسازی شده که با چتر نجات فرود خواهد آمد. ارتفاع مرتفع‌ترین نقطه این بهرام نورد به ۲۰ متر می‌رسد که در نوع خود رکورد
احتمالا برای شما هم پیش آمده که روی تبلیغی کلیک کرده اید و سر از ناکجا آباد در آورده اید، جایی که هیچ ربطی با تبلیغ انجام شده ندارد.
درست است که بحث از کسب درآمد اینترنتی و بازاریابی آنلاین است اما قرار نیست که سر کاربران را شیره بمالیم. یکی از تکنیک های مهم در بازاریابی اینترنتی، انطباق بین تبلیغات با سایت است. تبلیغات شما باید همان پیغامی را به کاربر برساند که پیام لندینگ پیج (صفحه فرود) شما است.
اگر تبلیغات شما منطبق بر سایت شما نباشد، کارب
چه اتفاقی می افتد اگر یک مورد ساده را در صفحه فرود خود تغییر دهیم؟ در مورد اضافه کردن متن بیشتر یا تغییر نرخ ما چطور؟ چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اینها شرایط فرضی است که شرکاء و همسران که مشاغل مشترک را بی وقفه استدلال می کنند و به هیچ وجه دلیلی ندارد. در بازاریابی …The post جوانب مثبت و منفی تست بازاریابی آنلاین AB appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2SPO5a6
مشاهده مطلب در کانال
نکته اساسی وقتی قصد داریم تبلیغات کلیکی گوگل را ایجاد کنیم ، داشتن صفحه فرود بهینه برای بازدیدهایی است که می خواهیم از طریق تبلیغات در گوگل تاپ سئو برای آنها ارسال کنیم. بسیاری از تبلیغ کنندگان با ارسال کاربران به صفحاتی که مربوط به آنچه که می خواهند بفروشند یا مستقیم به خانه نیستند ، ایجاد تبلیغات می کنند. من می خواهم به برخی از خصوصیاتی که صفحات فرود تبلیغات Adwords باید داشته باشد برای شما بگویم.
محتوای مناسب و اصلی برای صفحات فرود تبلیغات
یک صفحه فرود، بازدیدکنندگان سایت شما را با یک تصور بسیار مهم، آماده  می کند. این تصور می تواند تفاوت ایجاد ارتباط یا قطع ارتباط باشد.
بنابراین، هر جزئیات در تلاش برای حفظ علاقه کاربر است.
متأسفانه، هیچ استاندارد یا قالبی برای صفحه فرود کامل وجود ندارد. اما چیزی که باید به آن توجه کنید این است که برند شما ، محصولات شما و بازدیدکننده های شما منحصر به فرد است.بنابراین صفحه فرود شما باید منحصر به فرد باشد.
همچنین ممکن است شما چندین صفحه فرود منحص
هفته پیش همین موقع داشتم از جنوب بر میگشتم
دقیقا بعد از انفولانزا مجبور بودم برم
بلیط از قبل گرفته بودم
کل مسافرت سرفه کردم ولی خوب بود هوای گرم دوست دارم
من توی هوای 60 و 70 درجه جنوب سال پیش بعد از غذا میرفتم پیاده روی
همیشه سردم بود که از ضعف بود
امسال که 6 کیلو تونستم اضافه کنم دیگه افت فشار خون شدید ندارم
تازه وزنم نرمال شده
از استرس بود می دونم وقتی استرس دارم اشتها ندارم
امسال فرق می کن هنوزم استرس دارم ولی دارم تغییر میکنم
خلاصه من میرفتم
اگر به تازگی قصد ورود به دنیای هواپیماهای مدل را دارید و تجربه آنچنانی در رابطه با خلبانی آنها ندارید، بهتر است از هواپیمای ترینر یا آموزشی استفاده کنید. این هواپیماها به گونه ای طراحی و ساخته شده‌اند که برای افراد مبتدی مناسب‌تر باشند.
 یکی از مدلهای هواپیمای ترینر یا آموزشی که دارای ابعاد بزرگی است، هواپیمای air titan ۱۶۰۰mm است که به دلیل طراحی خاص خود امکان فرود و برخاست از روی زمین ، آب و برف را دارا می باشد. این هواپیما با کمک LEDهای خود می
اگر به تازگی قصد ورود به دنیای هواپیماهای مدل را دارید و تجربه آنچنانی در رابطه با خلبانی آنها ندارید، بهتر است از هواپیمای ترینر یا آموزشی استفاده کنید. این هواپیماها به گونه ای طراحی و ساخته شده‌اند که برای افراد مبتدی مناسب‌تر باشند.
 یکی از مدلهای هواپیمای ترینر یا آموزشی که دارای ابعاد بزرگی است، هواپیمای air titan ۱۶۰۰mm است که به دلیل طراحی خاص خود امکان فرود و برخاست از روی زمین ، آب و برف را دارا می باشد. این هواپیما با کمک LEDهای خود می
زیپ لاین شهر مراغه 
مجری طرح : شرکت هیجان صنعت آپادانا
این زیپ لاین در پارک یادگاران این شهر در دو لاین ، به طول 330 متر و به صورت مورب بر روی رودخانه احداث شده است.
ارتفاع سکوی شروع ( پرش ) به ارتفاع 18 متر 
ارتفاع سکوی پایان ( فرود )  به ارتفاع 12 متر
حضرت امام به هنگام خروج از فرانسه با ارسال پیامی خطاب به مردم فرانسه، ضمن اظهار تشکر از آنها خداحافظی کردند.
ایشان پس از اقامه نماز در کف هواپیما، روی دو پتو با آرامش خوابیدند ، این در حالی بود که همه علاقمندان، دوستداران و نزدیکان ایشان، نگران انجام این پرواز بودند. خطر انهدام هواپیما و یا ربودن آن در آسمان چیزی بود که همه را تا لحظه فرود آن در فرودگاه تهران، نگران ساخته بود.
در هواپیما دویست نفر امام را همراهی می کردند که پنجاه تن  از آنان
اکنون که نخستین نوشته‌ی وبلاگ «از کیهان» منتشر می‌شود، دانش‌پیشگان و مهندسانی از ناسا و بسیاری از دوستداران دانش نجوم و فناوری‌های میان‌سیاره‌ای در سراسر زمین، سخت دل‌مشغول و نگران‌اند، به‌تماشای آغاز مأموریتی جاه‌طالبانه، ۸۵۰ میلیون دلاری، طولانی و بینش‌افزا نشسته‌اند. مریخ‌نشین «InSight» چند دقیقه دیگر، پس از سفری هفت ماهه میان زمین تا مریخ، در طی علمیاتی هول‌انگیز بر سطح سیاره‌ی سرخ فرود خواهد آمد.
در فضای خبری و شبکه‌های اجت
     اگر دویست و نود و پنج میلیون و ششصد نود و دو هزار و سیصد و هفت تا روسری رو بهم گره بزنیم و بعد جاذبه ی زمین رو یه جوری که به من مربوط نیست دور بزنیم، میتونیم بپریم توی آسمون و روی ماه فرود بیایم. فقط روسریا باید عرض ۱۴۰ باشه.
چطور یک فضاپیما به زمین برمی‌گردد

ترجمه محمدرضا محمدی :
حقیقت دارد که یک فضا پیما که زاویه فرود آن به جو زمین، شیب تندی دارد، به هنگام فرود دچار سانحه می‌شود؟

برای پاسخ
به این سؤال باید بدانیم که هر شیء هنگام بازگشت به جو زمین یا هر سیاره
دیگر برای اینکه با موفقیت فرو بنشیند، لازم است زاویه فرودی با شیب خیلی
کم داشته باشد.

در چنین فرودی پایین‌ترین وبالاترین حدود به وسیله مسیر پرواز فضا پیما،
میزان کاهش سرعت
عملیات تبدیل کلید موفقیت وب سایت
مدتها بود که علاقه داشتم تا مقاله ای در مورد تبدیل در وب سایت بنویسم . شاید برای خیلی ها این سوال پیش بیاید که کلا تبدیل به چه معنایی است و وقتی در مورد عملیات تبدیل صحبت می کنیم چه چیزی را می خواهیم تبدیل کنیم و نتیجه نهایی چه خواهد شد . بنابراین ما هم می خواهیم سفری به دنیای بازاریابی اینترنتی و یکی از اجزای بسیار مهم آن داشته باشیم .
نرخ تبدیل چیست ؟
در ساده ترین تعریف ٬ نرخ تبدیل به تعداد افرادی گفته می شود که
اکنون که نخستین نوشته‌ی وبلاگ «از کیهان» منتشر می‌شود، دانش‌پیشگان و مهندسانی از ناسا و بسیاری از دوستداران دانش نجوم و فناوری‌های میان‌سیاره‌ای در سراسر زمین، سخت دل‌مشغول و نگران‌اند، به‌تماشای آغاز مأموریتی جاه‌طالبانه، ۸۵۰ میلیون دلاری، طولانی و بینش‌افزا نشسته‌اند. مریخ‌نشین «InSight» چند دقیقه دیگر، پس از سفری هفت ماهه میان زمین تا مریخ، در طی علمیاتی هول‌انگیز بر سطح سیاره‌ی سرخ فرود خواهد آمد.
در فضای خبری و شبکه‌های اجت
آهسته آهسته حسی خوش درون قلب او پیدا شد 
آرام آرام حسی از نوع تفاخر و افتخار در او قدم زد 
در کمتر از چشم بر هم زدنی، فرصت دیدار از دست رفت ..

ما هیچ از خود نداریم، این حقیقت را با مکاشفه در حقیقت مرگ، و هم آغوشی با خاک می توان دریافت .. و سر فرود آورد .. که هستی آدمی عاریه از اوست ..
اولی 
پنل طراحی صفحه فرود در شرای شما می خواهید کسب و کار خود را رونق دهید باید با مفهوم لندینگ پیج بخش اعظم آشنا گردید البته یک راه کوتاه خیس هم هست . از پنل های پباده سازی ورقه فرود آکام همراه سهند به کارگیری فرمائید . این پنل با ارزش زیاد قلیل و قابلیت های بالا می توانید بدون هیچ کد برنامه نویسی یا سوای نیاز به یک گرافیست صفحه فرود یا این که لندینگ پیج مورد عشق و علاقه خود را پیدا نمائید . برای کسب اطلاعات عمده کلیک نمایید . 
سئو در مشهد
لندین
هر نفس آواز عشقمی‌رسد از چپ و راستما به فلک می‌رویمعزم تماشا که راستما به فلک بوده‌ایمیار ملک بوده‌ایمباز همان جا رویمجمله که آن شهر ماستخود ز فلک برتریموز ملک افزونتریمزین دو چرا نگذریم منزل ما کبریاستگوهر پاک از کجا عالم خاک از کجابر چه فرود آمدیتبار کنید این چه جاستبخت جوان یار مادادن جان کار ماقافله سالار مافخر جهان مصطفاست
این که این روزها دست به قلم نمی‌برم (نمی‌تونم ببرم) در هیچ جا، واقعا یکی از نعمات خفیه‌ی الهیه.
جهانم رو باران رحمت الهی داره با خودش می‌بره و من نشستم ببینم کجا فرود میایم بالاخره.
*دعای حضرت نوح علیه السلام، در هنگام سوار شدن بر کشتی و یاداور بسیار نزدیک روزی که ما در سیل تصمیم به گردش در شهر گرفتیم.
پباده سازی صفحه فرود (Landing Page) به رویه صحیح می‌تواند کاری نماید محصولی عادی فراوان پرفروش باشد و هم می تواند آنقدر بد طراحی شود که شایسته ترین سرویس یا محصول نیز فروش مضاعف پایینی را تجربه کند . اصلی نیست چه محصولی را قرار است بفروشید، صفحه ها کلیدی مدام یک هدف دارند: این که اعتنا بازدیدکننده­‌های خود را جلب می‌کنند . 
سئو در مشهد
کاغذ 
فرود یا لندینگ پیج چیست ورقه فرود در واقع ویترین یا این که دروازه ورود یک وبسایت محسوب میگردد . به تیتر نمو
معمولا زمانی که افراد می خواهند فعالیت حرفه ای خود را در وب ابتدا کنند، این عمل را با تولید یک وب سایت مقدمه می نمایند . اما بعد از مدتی سوالی که برایشان ساخت می شود این می‌باشد که آیا به برگه فرود یا این که لندنیگ پیج نیازی دارا هستند یا این که نه! استدلال این مورد هم این میباشد که تفاوت وب سایت با صفحه فرود یا لندنیگ پیج را نمی دانند و در فیض در قضیه طرز استفاده از آن مبتلا گمراهی و خطا می شوند . گروه افراک در مسئله طراحی صفحه فرود یا این که لند
اگر می‌شد برای تو می‌نوشتم که: «حال همه‌ی ما خوب است. ملالی نیست جز گم شدن گاه به گاه خیالی دور که به آن شادمانی بی سبب می‌گویند.» یا نه، می‌نوشتم: « امروز برای من، روز خوبی نیست. روزِ بدِ تنهایی‌ست. این‌جا را غباری گرفته است. پنجره‌ها نمی‌خندند و آب نمی‌جوشد..»
اما، راستش را اگر بخواهی بدانی، نه' تنها ملالِ ما، گم‌گشتگی خیالی دور است و نه کرانه‌ی دیدمان پوشیده از غبار. بیشتر، انگاری که روزگارِ رنگ و صدا است. سمفونی نامنظم ِ ضربآهنگ‌هایی
صفحه فرود یا Landing Page چیست؟
صفحه ورود یا Landing Page یک برگه از صفحات وبسایت شماست که به عنوان صفحه هدف در نظر گرفته می شود و کاربرانی که از طرق مختلف مانند تبلیغات ، شبکه های اجتماعی و … جذب وبسایت شده اند ، به این صفحه پرتاب می شوند.
اصولا Landing Page صفحه ای است که کاربر بتواند در آن بدون هیچ گونه جستجویی محتوای مورد نظر خود را بیابد. ایجاد یک صفحه لندینگ در هر سایتی ، مانند یک شمشیر دو لبه است ، یعنی همان قدر که می تواند فروش محصولات یا خدمات وبسایت ش
از راست به چپ: باز آلدرین، مایکل کولینز و نیل آرمسترانگ
فرود اولین انسان بر روی کره ی ماه 50 ساله شد. نیل آرمسترانگ و باز آلدرین در 20 ژوئیه 1969 در ساعت 20:18 جهانی بر کره ی ماه فرود آمدند. این سفر به کمک آپولو11 انجام شد. و حدود 6 ساعت بعد آرمسترانگ بر روی کره ی ماه گام نهاد. فضانورد سوم مارکل کالینز در مدار ماه ماند تا 15 ساعت دیگر نیل و باز به وی بپیوندند. پس از 8 روز زندگی در فضا هر سه فضانورد به زمین باز گشتند. این فضاپیما از مرکز فضایی کندی در واقع در ج
وارد خونه شدم...
من بودم و یک انباری که دیوارهاش نم کشیده بود...
یک انباری پر از دست نوشته
پر از برگه های خاک خورده ای که حرف هایشان درد داشتند...
و اشک هایشان بغض...!
دست هایم را به سمتشان بردم
 یک آن دنیا چرخید...
و من جایی در میان سال های آینده یا گذشته فرود آمدم...
به گمانم قبل از آن، شانزده ساله بودم...
وقتی توان مقاومت نداری و قدرتت برای مقابله رو به افوله، یا باید طاقت بیاری و به امید دوباره مستحکم شدن دژت بجنگی، و یا خودت رشته‌ی اتصال رو بگسلی و بپری، تا زودتر هم فرود بیای و بتونی مجدد روی پاهات بایستی. من امشب دومی رو انتخاب کردم... 
اجازه بدهید برای تمام آدمهایی که تلاش میکنند تا زمین را به جای بهتری تبدیل کنند، برای ادمهایی که امید از چشم ها و لبخند هایشان میبارد و هرگز تسلیم نمیشوند سر تعظیم فرود بیاورم .
 پی نوشت : این اخرین پست این مدلی من ( درمورد زندگی و امید و انگیزه و این داستانا ) خواهد بود 
همراه با کاپیتان نیل آرمسترانگ بودیم.فضاپیما بدجور تکان میخورد و ما داشتیم به سمت ماه می رفتیم.چند دقیقه بعد روی ماه فرود آمدیم.کاپیتان از فضاپیما پیاده شد و هنگامی که قدم بر کره ماه می گذاشت گفت:«این گامی کوچک برای بشر و پیشرفتی بزرگ برای بشریت است.»
ادامه مطلب
به کلیه مراحل فرود از یک ارتفاع معین و  به نقطه صفر و عبور های عرضی بوسیله ابزار الات تخصصی کار در ارتفاع راپل میگویند.
ابتدا راپل در گذشته بیشتر در فرود از صخره های مرتفع صورت میگرفت بعد ها نظر به کاربرد ان در برخی مناطق صعب العبور رواج بیشتری پیدا کرد بعنوان مثال تخلیه نفرات از بالگرد به منطقه معین که این روش بیشتر در گروه های نظامی و یا نجات صورت میگیرد.
بارها گفته‌ایم که اگر یک خلبان مبتدی و تازه کار در دنیای هواپیماهای مدل هستید و تعداد دفعاتی که رادیوکنترل یک هواپیما را به دست گرفته‌اید و آن را کنترل کرده‌اید از انگشتان دست فراتر نمی‌رود،  باید از یکی از هواپیمای ترینر یا آموزشی آغاز کنید. خرید یک هواپیمای آکروباتیک یا جت، ممکن است به جای ایجاد هیجان و نشاط در شما ، از این دنیای جذاب زده‌تان کرده و جدا کند.
 برای شروع یکی از مدل‌های هواپیماهای آموزشی را انتخاب کنید. تا هم لذت پرواز را
بارها گفته‌ایم که اگر یک خلبان مبتدی و تازه کار در دنیای هواپیماهای مدل هستید و تعداد دفعاتی که رادیوکنترل یک هواپیما را به دست گرفته‌اید و آن را کنترل کرده‌اید از انگشتان دست فراتر نمی‌رود،  باید از یکی از هواپیمای ترینر یا آموزشی آغاز کنید. خرید یک هواپیمای آکروباتیک یا جت، ممکن است به جای ایجاد هیجان و نشاط در شما ، از این دنیای جذاب زده‌تان کرده و جدا کند.
 برای شروع یکی از مدل‌های هواپیماهای آموزشی را انتخاب کنید. تا هم لذت پرواز را
تسلط نسبی بر اصول بازاریابی اینترنتی در برد شما در پروسه معرفی سرویس ها و سرویس ها تان ، معرفی مارک و کسب درآمد بیشتر امری ضروری میباشد . در این مطلب قصد داریم اطلاعات کاربردی درباره لندینگ پیج به شما ارائه دهیم ؛ پس اندکی طاقت به خرج دهید و تا نقطه پایان این مطلب با معرفی لندینگ پیج و کاربرد آن در بازاریابی اینترنتی و تاثیرات آن بر سئو با ما باشید . 
سئو در مشهد
معرفی 
کاغذ فرود یا این که لندینگ پیج و کاربرد آن در بازاریابی اینترنتی کاغذ فرود
در این مقاله تلاش می کنیم تا درباره صفحه فرود یا لندینگ پیج و نکات کاربردی جهت بهره وری بهینه از لندینگ پیج و مفهوم آن بحث کنیم و به سوال هایی از قبیل هدف از لندینگ پیج چیست ؟ عموما پس از ورود به لندینگ پیج چه کارهایی انجام می شود ؟
صفحه فرود یا landing pageچیست ؟
صفحه فرود یک صفحه از وب است که به عنوان صفحه هدف یا صفحه فرود کاربر می باشد و مخاطبان به شکل های متفاوت و از طریق های مانند شبکه های اجتماعی، تبلیغات و یا موتورهای جستجوگر به آن صفحه وارد می
باید فاصله بگیرم از خودم ..از خودم و از وزوزهای توی سرم خسته شدم .. از لقمه های آماده ای که

فرود میاد توی مخم وسط درس خوندن و دست کاری میکنه اعصابم رو تا حدی که عصبانی ام کنه مثل یه گرگ زخمی رفتار کنم با زندگیم .
باید فاصله بگیرم و نگاهش کنم به آدمی که ساختم یا گداشتم ساخته بشه
یه مترسک تنها یا هر چیز ناشناخته دیگه . میدونم که خیلی براش کم گذاشتم خیلی

#داستان_کوتاه‌مادر نابینا کنار تخت پسرش در شفاخانه نشسته بود و میگریست ...فرشته ی فرود آمد و رو به طرف مادر گفت: ای مادر من از جانب خدا آمده ام. رحمت خدا بر آن است که فقط یکی از آرزو های ترا برآورده سازد، بگو از خدا چه میخواهـی؟مادر رو به فرشته کرد و گفت: از خدا میخواهم تا پسرم را شِفا دهد. فرشته گفت: پشیمان نمیشوی؟ مادر پاسخ داد: نه!فرشته گفت: اینک پسرت شِفا
ادامه مطلب
آخرش همه فهمیدن که راه مبارزه با کرونا اقتدا به سنت شیرازی است.
""استراحت در منزل""

جهان دربرابر استراتژی مردم شیراز،سرتعظیم فرود آورد
سال ها شیرازی ها میگفتن:`` عامو بشین سرجات ،حوصله داری؟خودش درست میشه``.امسال همه فهمیدن که این استراتژی که سالها شیرازی ها می گفتن ،قادربوده بزرگترین اپیدمی جهانی را کنترل کنه
میدونید زشت ترین قسمت زندگی من کجاست؟

اینکه من "حق ندارم عاشق بشم" و "عشق رو تجربه کنم"

من اجازه ندارم کسی رو دوست داشته باشم

اجاره ندارم واسه لذت بردنم انتخاب کنم

و همواره محکومم به اینکه در برابر خواسته های خانواده م سر تسلیم فرود بیارم

من بی اختیار ترینم

این ظالمانه ترین و وقیح ترین قسمت زندگی منه
بدنم توان بلند شدن ندارد
در هیاهوی باد که
بی رحمانه مانند شلاق 
بر بدنم فرود می آید
و با موهای مثل شبم
در هوا می رقصد
قلبم نمی تپد و
دستانم سرد است
چشمان بی روحم
ماتِ درختی است
که با تکبر چشمانم
را آینه کرده است
ابر های سیه
آسمان شب را
تاریک تر کرده است
و در این سیاهی شب
کوها بر پیکر سردم
سایه انداخته اند
چشمان پر التماسم
به ماه خیره است 
که مرا در آغوش گیرد
و صدای کلاغ ها
کابوس را برایم
جهنم کرده است
بدنم توان بلند شدن ندارد
در هیاهوی باد که
بی رحمانه مانند شلاق 
بر بدنم فرود می آید
و با موهای مثل شبم
در هوا می رقصد
قلبم نمی تپد و
دستانم سرد است
چشمان بی روحم
ماتِ درختی است
که با تکبر چشمانم
را آینه کرده است
ابر های سیه
آسمان شب را
تاریک تر کرده است
و در این سیاهی شب
کوها بر پیکر سردم
سایه انداخته اند
چشمان پر التماسم
به ماه خیره است 
که مرا در آغوش گیرد
و صدای کلاغ ها
کابوس را برایم
جهنم کرده است

یکتا فاطمی
به کلیه مراحل فرود از یک ارتفاع معین و  به نقطه صفر و عبور های عرضی بوسیله ابزار الات تخصصی کار در ارتفاع راپل میگویند.
ابتدا راپل در گذشته بیشتر در فرود از صخره های مرتفع صورت میگرفت بعد ها نظر به کاربرد ان در برخی مناطق صعب العبور رواج بیشتری پیدا کرد بعنوان مثال تخلیه نفرات از بالگرد به منطقه معین که این روش بیشتر در گروه های نظامی و یا نجات صورت میگیرد.
بر گرفته شده از asamen.blog.ir
دانلود دوبله فارسی فیلم Trapeze 1956 کیفیت BluRay 720p اضافه شد دانلود 
بازیگران : Burt Lancaster, Gina Lollobrigida, Thomas Gomez, Tony Curtis
کارگردان : JCarol Reed
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۵۶
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : “بندباز”
خلاصه داستان : یک آکروبات سیرک فلج شده بین دو هنرمند جوان جاه طلبی جوان، یک جوان آمریکایی با استعداد و با استعداد اما زیبا ایتالیایی، از نظر احساسی پاره شده است.
شب هایم تاریک است. روزهایم تاریک است.
دقیقه ها دلهره آور و اضطراب آلود سپری می شوند
و من هر لحظه حس می کنم در آن چاه تاریک و مخوف فرود می روم.
اسمش را گذاشته ام چاه هرماس...
هرماس به معنای اهریمن نه به معنای شیر که سلطان جنگل است.
من سلطان نیستم.
انگار به ترمیناتور تبدیل شده ام.
یک نابودگر خودشکن...
من نابودگر خودم هستم
و روزی با این پاهایم در چاه هرماس سقوط می کنم.
به همین سادگی...
معصومه باقری
برشی از رمان 
من فرودگاه بازی دوست دارم
میری فرودگاه پشت شیشه ضخیم می ایستی
برای دیدنشون سرت بالا میگیری
فکر میکنی دیدم دیدم
بعد میبینی اشتباه دیدی
آخر که درست میبینی از خوشحالی بال بال میزنی
بالا و پایین میپری
محکم بغلشون میکنی انقدر که نفسشون در نمی اد
و شیرین تر از اون اینکه بهت میگه این یک ماه آخر قبل از اومدن همش خواب اینجا و باهم بودن می دیده
همین یک ساعت پیش:
سوز سرد دست می اندازد به استخوان هایم و خود را بالا می کشد، پیش می رود از بازوها به سمت گردنم. سلولهایم به نوبت جان می دهند، دست می گذارند بر شاهرگ زندگی، فشارش می دهند، خفه می شوند.
پلک ها کمی از هم فاصله می گیرند، از پشت یک لایه غبار، بین شاخ و برگهای سبز، به دنبال دارکوبها می گردم. از دوردست زوزه ی سگی بر دیواره های جمجمه پنجه می کشند و مگسی جان می دهد؛ آرام پشت سراب پنجره. عنکبوت در کمین است، انگشتانم به تارهای چسبناکش آغشته اند. چیزی سوت می
رسول خدا ص فرمود خدا شخص با حیای خویشتن دار پاکدامن با مناعت را که از مردم سوال نمیکند دوست دارد         امام صادق ع فرمود چون میان دو نفر نزاعی در گیرد دو فرشته فرود آیند و بان که سفیه وبیخرد گویند هر چه خواستی ،گفتی خودت لایق آنچه گفتی هستی کیفر گفتار تراخواهی دید و به بردبار گویند صبر کردی و حلم نمودی اگر حلمت رابپایان رسانی خدا ترا میام زد سپس فرمود ولی اگر شخص بردبار جواب اوراپس دهد اندوفر شته بالا روند
" دشمن درست محاسبه‌کرده‌بود.در بیابان برهوت، در کویر لم یزرع که خورشید به خاک چسبیده‌است، که از آسمان حرارت می‌بارد و از زمین آتش می‌جوشد، تشنگی آب‌دیده‌ترین فولادها را هم ذوب‌می‌کند. عطش، سخت‌ترین اراده‌ها را هم به سستی می‌کشد. نیاز، آهنین‌ترین ایمان‌ها را هم نرم‌می‌کند. اما یک چیز را فقط دشمن نفهمیده بود و آن این که جنس این ایمان‌ها، جنس این عزم‌ها و اراده‌ها با جنس همه‌ی ایمان‌ها و عزم‌ها و اراده‌ها متفاوت بود. 
آن که امام
آموزش ترسیم پرسپکتیو یک نقطه ای و نقطه گریز
 روش تعیین نقطه گریز در پرسپکتیو یک نقطه ای

همان طور که گفته شد در پرسپکتیو یک نقطه ای یک دسته خط موازی وجود دارد که در تصویر از حالت توازی خارج شده و در یک نقطه به نام نقطه گریز که روی خط افق قرار دارد به هم م یرسند. برای تعیین این نقطه پس از رسم دیاگرام ترسیم در صفحه پلان (افقیه) عمودی بر خط (SP) پرسپکتیو، کافی است از نقطه ایست ناظر نمایش VP افق در صفحه جبهیه فرود آید. پای این عمود نقطه گریز خواهد بود و
کاش می توانستم همین امشب بیایم مشهد. بمانم و فردا بعد از ظهر بروم. یک مهر تایید می خواهم که فقط دست خودتان است و حرف هایی که رو به روی دیوار باب الحجه جا مانده اند. خوشا به حال تمام فرشته هایی که بر آن قطعه از خاک خراسان کشورم فرود آمده اند و خوشا به حال زائرینتان که امشب کنارتان هستند و خوشا به حال تکه ای از آسمان که سقف حرم شماست و خوشا به حال خادمینتان و خوشا به حال هر که در باب الحجه رو به روی آن لوستر با نور سبز نشسته است و در آن هوا نفس می کشد.
 معاویه بن عمار گوید امام صادق ع بمن فرود هرکه قران بخواند او بی نیاز شود و نیازی پس از نیست وگرنه اگر قران بی نیازش نکند هیچ چیز اورا بی نیاز نکند 9. حضرت باقر ع فرمود رسولخدا فرمود ای گروه قران خوانان از خدای عزوجل بپر هیزید در انچه از کتاب خدا بشما. داده  است زیرا که من مسعولم و شما هم. مسعولید من از. رساندن و تبلیغ رسالت  مسعولم و شما  هم  از انچه از قران  وسنت من در بر دارید مسعول هستید
فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه، جدیدترین آمار زخمی های سانحه هوایی در فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول را ۱۷۹ نفر و تعداد جانباختگان را 3 نفر اعلام کرد
هواپیمای خطوط هوایی پگاسوس با ۱۸۳ مسافر و خدمه از مبدا ازمیر به پرواز درآمده بود که دیشب هنگام فرود در استانبول از باند خارج و چند تکه شد/ صداوسیما
مشاهده مطلب در کانال
امام باقر(علیه السلام):به ابوحمزه ثمالی فرمود:ای ثابت! گویی که من هم اکنون قائم خاندان خویش را می نگرم که به این نجف شما نزدیک میشود - بادست خوداشاره به کوفه نمود - وهمین که به نجف شمانزدیک شودپرچم رسول خدا را برخواهد داشت وچون آن را برافرازد فرشتگان بدر براو فرود می آیند. عرض کردم: پرچم رسول خدا چیست؟ فرمود: میله ی آن ازعمودهای عرش خدا ورحمت اوست وعلمدار آن پرچم نصرتی ازیاری خداونداست. باآن پرچم به چیزی فرود نمی آیدمگراینکه خداوندآن را نابود
گروه معارف ــ امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: مهم‌ترین شاخصه ایمان، تسلیم محض بودن در مقابل امر خداست؛ باید ابراهیم‌گونه در مقابل احکام خداوند سر تسلیم فرود بیاوریم، حضرت ابراهیم با همین تسلیم شدن «خلیل‌الله» شد و پیامبر اکرم نیز با بندگی و تسلیم شدن در مقابل فرمان خدا، آن جایگاه عظیم را به‌دست آورد.
ادامه مطلب
خب بالاخره تموم شد
کتاب مستند داستانی امنیتی "کف خیابون" 
این کتاب، کتاب فوق‌العاده ایه؛در اون با فراز و فرود های داستان، به خاطر نویسندگی عالی اش، شما هم فراز و فرود رو تجربه میکنید
این کتاب توسط اقای حدادپور جهرمی ، از پژوهشگران امنیت هست که اطلاعات کلی و فنی داستانها کاملا واقعیه. البته به خاطر ملاحظات امنیتی، اسمهای داستان تغییر یافته است.
در وصف حس و حال اتمام این کتاب:
امنیت سهل الوصول نیست.
امنیت سهل الوصول نیست. 
امنیت سهل الوصول نی
یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده استراتژی بازاریابی، صفحه فرود یا لندینگ پیج نام دارد. این صفحه متناسب با اهداف مورد نظر شما در این حوزه برای فروش محصول، جمع آوری دیتا، آشنایی مخاطبین و یا حتی افزایش شهرت برند شما کاربرد دارد و به کسب و کار شما رونق دوچندان خواهد بخشید. ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در خصوص مفهوم صفحه فرود یا لندینگ پیج و مزایای استفاده از آن در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار دهیم.
منظور از صفحه فرود یا لندینگ پیج چیست
زیپ لاین شهر مراغه 
مجری طرح : شرکت هیجان صنعت آپادانا
این زیپ لاین در پارک یادگاران این شهر در دو لاین ، به طول 330 متر و به صورت مورب بر روی رودخانه احداث شده است.
ارتفاع سکوی شروع ( پرش ) به ارتفاع 18 متر 
ارتفاع سکوی پایان ( فرود )  به ارتفاع 12 متر
دستم به قلم رفت وهیچ واژه ای وصف تو نشد!...
قلم از وصف تو بی رنگ ماند...
و به لرزش در آمدند دستان بی جانم...
کاغذ از هق هق به کنجی لغزید...
سوسوی نیمه جان چراغ به خاموشی گرایید...
تمام کائنات اطرافم را دیدم که به احترام تو بر زمین فرود آمده بودند...
و من خاکستر شدم از تمام وصفی که نتوانست تورا در خود بگنجاند!...
این چنین شد که به سخن بزرگواری*رسیدم که می گفت:"فاطمه.فاطمه است"
*دکتر علی شریعتی
ما اغلب در مورد نوع اطلاعاتی که در توضیحات متا نمایش داده می شود ، نمونه های جزئی را که در صفحه نتایج جستجو موتورهای جستجو مانند Google یا Bing نمایش داده می شود ، از مشتریان سؤالهایی شنیده ایم. توصیه این است که به صورت دستی خلاصه کار کنید) از محتوای صفحه فرود و نوشتن توضیحی جذاب کوتاه (حدود 300 کاراکتر مطابق با بهترین شیوه های Google 2017). اگر در انتهای توضیحات متا یک تماس برای اقدام از نوع اضافه کنید با ما در ... و شماره تلفنی تماس بگیرید؟ برای برخی از شر
تبلیغات در گوگل
توسط پارتنر رسمی گوگل
برای موفقیت در تبلیغات گوگل:۱: تحلیل و انتخاب بهترین کلمات کلیدی۲: بهینه سازی صفحه فرود برای رفع نیاز جستجوگر کالا و خدمات شما۳: نوشتن جملات و توضیحات حرفه ای مناسب برای جذب مشتری پتانسیل۴: تنظیم کمپین حرفه ای توسط متخصصین گوگل ادورز۵: آنالیز نتایج و اصلاح مداوم مراحل ۱ تا ۴
 ابراهیم بن موسی گوید راجع  بطلبیکه  از امام رضاع داشتم اصرار و پافشاری میکردم و اوامر وعده میداد یک روز که باستقبال والی مدینه میرفت من همراهش بودم نزدیک قصر فلان رسبد و در سایه درختان فرودامد منهم فرود امدم و شخص سومی با ما نبود  عرضکردم  قربانت  عید  نزدیک است  بخداکه من درهم و غیر درهمی ندارم حضرت با تازیانه بسختی زمین را خراش داد  سپیس دست برد وشمش طلایی از انجا برداشت و فرمود اینرا بهره خود ساز و انچه دیدی پنهان دار
اللهمّ ارْزُقنی فیهِ الذّهْنَ والتّنَبیهَ وباعِدْنی فیهِ من السّفاهة والتّمْویهِ واجْعَل لی نصیباً مِنْ کلّ خَیْرٍ تُنَزّلُ فیهِ بِجودِکَ یا أجْوَدَ الأجْوَدینَ. خدایا روزى کن مرا در آنروز هوش وخودآگاهى را ودور بدار در آن روز از نادانى وگمراهى وقرار بده مرا بهره وفایده از هر چیزى که فرود آوردى در آن به بخشش خودت اى بخشنده ترین بخشندگان.

مشاهده ویدیو

باور کنم؟
که این تویی؟
که این کبوتر راه بازگشت را بلد بود و بر نمی گشت؟
کم کم باور کرده بودم که از تو برای من نامی مانده؛
و در جایی، برای زنی، مادری، آرزومندی،
یا برای شهری... شهید گمنامی!
باور نمی کنم..
تو باور می کنی؟
که این منم، این چنین آرام؟
منتظری که ساعتی از نبودنت را تاب نمی آورد.
زبانم گلایه دارد اما تو باز آرام چشم هایم را گوش کن
رواق منظر چشم من آشیانه توست،
کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست
هزاران فرشته بال گشونده‌اند و صدها ملک فرود آمده‌اند تا امشب را زیباتر جشن بگیریم. عطر عشق پیچیده و به قول عرفان نظرآهاری شهر قدم به قدم و کوچه به کوچه مسجد است. مسجدی که هر کاشی‌ فیروزه‌ای اش اشکی‌ست و هر مناره سر به فلک کشیده‌‌اش آهی. هر نفس مرواریدی است و هر چُرتی صندوقچه‌ای جواهر! گنج های زمین و خزانه‌های آسمان را برسرمان می ریزند و اسفند را دور سرمان می‌چرخانند... پایان هرروز خدا میگوید چیزی از من بخواه بنده‌ی خوبم!...
دیدن روی ماهت،
آبنما
آبنما یکی از اجزای معماری ایرانی در طرح باغ ایرانی بوده‌ است. آبنماها در شهرها نمادی از رودخانه ها و چشمه ها و نهرهای روان در دل کوه ها و جنگل‌ها و بیابان‌ها هستند، همچنین آبنماها با ایجاد نمایی  زیبا و دل‌انگیز همراه با آوای دلنشین و فرود مایع زندگی انسان (آب) می‌توانند در یک لحظه تمام رفتارهای بد روانی  و اخلاقی را از دل و جان شهروندان و رهگذران زدوده و به جای آن حال خوب و شور و هیجان و شادی و آرامش را جایگزین خشم و اندوه و نگرانی و د
حفص بن غیاث گوید از حضرت صادق ع در باره گفتار خدای عزوجل پدسیدم که فرماید وماه رمضان که فرود شددر ان قران سوره بقره ایه 185 ا اینکه قران از اول تا اخر در در ظرف مدت بیست سال نازل شده حضرت صادق ع فرمود همه قران یکجا درماه رمضان بیت المعمورنازل شده سپس در طول بیست سال تدریجان نازل شد سپس پیغمبر ص فرمود صحف ابراهیم ع در شب اول ماه رمضان نازل شده و تورات در شب ششم ماه  رمضان نازل شد و انجیل در شب سیزدهم نازل شد و زبور در شب هیجدهم ما رمضان و قران در بی
توجه اهل‌بیت (علیهم السلام) به مردم
امام مهدی علیه السلام :
إنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِکُمْ، وَ لاناسینَ لِذِکْرِکُمْ، وَلَوْلا ذلِک لَنَزَلَ بِکُمْ الْلَأواءُ وَاصْطَلَمَکُمْ الْأعْداءُ فـَاتـَّقـُوااللّه َ جَلَّ جـَلالُهُ؛
از حضرت نقل شده که فرمود: ما در رعایت حال شما کوتاهى نمى کنیم و شما را فراموش نمى کنیم، اگر جز این بود گرفتاریها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه کن مى کردند پس تقواى خداى بزرگ را پیشه خود سازید.
دانش
اخبار پرواز
یکشنبه 9 فوریه 2020 میلادی که برابر است با تاریخ 20 بهمن 1398 شمسی،  پرواز 724 ایران ایر از مبدا آمستردام هلند، فرودگاه (Schiphol) به مقصد تهران با هواپیمای ایرباس Airbus A300B4-605R با 51 دقیقه تاخیر از فرودگاه آمستردام را ترک کرد. بعد از 1 ساعت و 45 دقیقه پرواز جهت سوختگیری در فرودگاه  Federico Fellini Int’l  واقع در ریمینی در ایتالیا، فرود آمد، سوخت گیری هواپیما یک ساعت و 45 دقیقه  به طول انجامید و بعد از آن هواپیما به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهر
امام صادق ع فرمود چون میان دو نفر نزاعی در گیرد دو فرشته فرود ابند و بانکه سفیه و مبیخرداست گویند هرچه خواستی گفتی خودت لایق انچه گفتی هستی وکیفر گفتار تراخواهی دید وبه بردبار گویند صبر کردی و حلم نمودی  اگرحلمت را بپایان رسانی خدا ترا میامرزد و سپس فرمود ولی اگر شخص بردبار جواب اورا پس دهد اندو فرشته بالا روند    مردی بحضرت ابوالسن ع عرضکرد مرا سفارشی نما فرمود زبانت را نگهدار تا عزیز باشی  افسار خود را بدست مردم مده که خوار وزبون شوی 
وظیفه فلسفه عبارت است از آماده کردن نرم‌ترین فرود ممکن خواسته‌های ما بر روی دیوار ا‌نعطاف ناپذیر واقعیت.
..
وقتی چیزی سکوت اتاق غذاخوری را بر هم می‌زند؛ چرا وسط شام بروید و فقط به این دلیل که برده‌ها سرگرم صحبت هستند، شلاق را بیاورید؟

بخش‌‌هایی از کتاب تسلی بخشی ‌های فلسفه، آلن دوباتن
راهکار کاهش نرخ پرش
کاهش نرخ پرش (Bounce Rate)
افزایش نرخ تبدیل (Conversions Rate) : بازدید بیشتری برای سایت خود می خواهید؟
فروش بیشتری در سایت می خواهید؟ عضویت های بیشتر
و ایمیل های بیشتر از کاربرانتان می خواهید؟ می خواهید مشتریان بیشتری به دست آورید؟
درصدی از این اهداف از طریق کنترل نرخ پرش یا Bounce rateامکان پذیر است.
اگر درصد نرخ پرش (Bounce Rate) سایت شما بالا باشد،
یعنی کاربران سایت شما وقتی وارد سایت می شوند
و صفحه فرود شما را مشاهده می کنند، سریعا از آن خارج
راهکار کاهش نرخ پرش
و ایمیل های بیشتر از کاربرانتان می خواهید؟ می خواهید مشتریان بیشتری به دست آورید؟
راهکار کاهش نرخ پرش
از چشم که افتاده ای 
خیس و خسته چنان کهچتر اینگونه بیتابی میکندشومینه از پس سرما بر نمی آید تا دل آتش جلو رفته  با جراتی تمام خودسوزی میکند  اشک از من روی می تابد واز نگاهم خودداری میکند. 
به پای که مانده ای سرد و بیدار چنان کهشب احساس بیهودگی میکند یلدا پی در پی پرستار خماری های پنجرهبا انتحار مضمونش تب را خوب تاب میکند بر برهنه گی اندام افکارم رخوتی سخت باز فرود می آیدغم جوانه میزندزخم می زایدشعر عفونت میکند.
ادامه مطلب
روزه داری یک شعف درلحظه افطاری است/برسلامت گنج خوبی موقع بیماری است/هست آثارزیادی بهرشخص روزه دار/وقت افطاروسحرها گلشن بیداری است/روضه رضوان ایزد شدمهیای فرود/برنگارستان رحمان زمزم دیداری است/اشک چشمان رابهاری میکنداندرسحر/سوی شیطان ستمگریک نماد خواری است/درنمازو دردعاهامتصل بر خالق است/بهرغمهای دل ما حالتش دلداری است/روزه ریان بهشتی سوی جنت میبرد/دررکاب مهدویت خودنشان یاری است/
بسم الله الرحمن الرحیماللهمّ افْتَحْ لی فیهِ أبوابَ فَضْلَکَ وأنـْزِل علیّ فیهِ بَرَکاتِکَ وَ وَفّقْنی فیهِ لِموجِباتِ مَرْضاتِکَ واسْکِنّی فیهِ بُحْبوحاتِ جَنّاتِکَ یا مُجیبَ دَعْوَةِ المُضْطَرّین.خدایا در این روز به رویم درهای فضلت را بگشا و برایم در آن برکاتت را فرود بیاور وتوفیقم بده در آن برای موجبات خوشنودیت و میان بهشت‌هایت مرا ساکن کن ای اجابت‌کننده خواسته‌ها ودعاهای بیچارگان.

مشاهده ویدیو

نحوه جلوگیری از درد گوش هنگام پرواز

درد گوش یک تجربه معمول و ناخوشایند برای مسافران هواپیما است. ممکن است هنگام برخاستن و فرود آمدن در گوش ، درد ، خستگی و ناراحتی را در گوش خود تجربه کنید ، وقتی تغییرات سریع در ارتفاع باعث عدم تعادل بین فشار هوا در کابین و فشار هوا در گوش شما می شود. خوشبختانه ، شما می توانید در هنگام پرواز با بلعیدن مکرر و استفاده از تکنیک های مخصوص تنفس ، گوش خود را در طول پرواز محافظت کنید. پرواز در حالی که احتقان است می ت
امیرالمومنین ع فرمود خوشا حال بنده گمنامیکه باو اعتنا نشود او مردم را شناسد ولی مردم اورا نشناسند خدا رضایت اورا برضوان شناساند  واینها چراغهای هدایتند که هر فتنه تاریک و سختی از برکت انها زایل شود ودر هر رحمتی بر ایشان گشوده گردد نه پخش  کننده و فاش سازنده رازند و نه خشن وریا کار فرود سخن خیر گویید تا بدان معروف شوید وکار خیر کنید تا اهل خیر شوید عجول و فاش کننده.راز نباشیدزیرا بهترین شما کسانی باشندکه چون بانها بنگرند بیاد خدا افتنندو بد
مدیریت حساب Google Adwords Google را مدیریت کنیدمدیریت حساب Google AdWords فقط مربوط به توانایی فنی اجرای و اجرای یک کمپین تبلیغاتی نیست. ما معتقدیم که تبلیغات آنلاین مانند سرمایه گذاری در بازارهای مالی است. درست همانطور که یک سرمایه گذاری در بازارهای مالی باید مزایا و ضررهای فرصتهای سرمایه گذاری جدید را در نظر بگیرد ، کمپین تبلیغاتی Google AdWords نیز باید برای افزایش حداکثر بازده و سود برای سرمایه گذار یا تبلیغ کننده مدیریت شود.
برای مثبت کردن نرخ تبلیغات کمپ
ناسا از جدیدترین فضاپیمای خود رونمایی کرد
ناسا از یک فضاپیمای جدید رونمایی کرده که امیدوار است برای کشف یخ‌های آب در نزدیکی قطب جنوبی ماه موفق عمل کند؛ بسیاری از مردم آب در ماه را به عنوان یک منبع حیاتی برای مأموریت‌های آینده می‌دانند. براساس اخبار منتشر شده VIPER قرار است در قطب جنوب ماه فرود آید و به تازه‌ترین اکتشافات بپردازد.
ما باید در فضای مجازی حمایت کنیم. فرقی نمی‌کند با چه گروهی طرف هستیم، مهم حمایت کردن است. ما باید صدا باشیم. حمایت از جوانانی که با هزار زحمت یک تئاتر را به روی صحنه می‌برند هم وظیفه‌ی ما است. ما باید در استوری اینستاگرام خود پوستر تئاتر آنها را بگذاریم و با فونت درشت و با هشتگ بنویسیم: از جوانان حمایت کنیم! تلاش ما نباید به این مرحله محدود شود، باید با تمام خانواده، دوستان و فامیل برای تماشای این تئاتر برویم. حتی اگر از کار آنها هم خوشمان نیا
سلام
مرگ موهبتی است الهی،  که به قامت هر موجود زنده ای می‌نشیند. بشریت از این قاعده مستثنی نیست و ما نیز از آن غافل هستیم.چه سخت است باورش، تحملش، جدا شدنش و ندیدنش .ولی چه می‌شود کرد ، باید در برابر مشیت الهی سر تسلیم فرود آورد و فقط یاد و خاطرات او جاودانه در دل دوستدارانش باقی خواهد ماند.امید که در جوار رحمت پروردگار آسوده و آرام بیارامد و از آمرزش حضرت حق بهره‌مند شود.
ادامه مطلب
کتاب ای عشق دست از سرم بردارشاعر: اشکان صمصام

با درد خود خوشیم، به مرهم نیاز نیستاینجا دری به سمت تو ای عشق باز نیستاز بس که "شور" در دل هم ساز ریختند"ماهور" را مجال فرود و فراز نیستگهگاه شک دلیل رسیدن به حاجت استنذر و نیاز کردن اگر چاره ساز نیستمن بارها مقابل ابلیس باختمانگار این حریف قدیمی بباز نیستحی علی... گرفتن دست فتادگانتنها سوال روز قیامت نماز نیستاین شعر رنجنامه ی یک عمر زندگی استهر چند پرچمی است که در اهتزاز نیست
برای تهیه ی این کتا
 امام باقر ع فرمود چون ا میرالمومنین ع وفات کرد حسن بن علی ع در مسجد کوفه بپا خاست وحمد وثنای خدا گفت و بر پیغمبر ص درود فرستاد  سپس فرمود ای مردم در این شب مردی وفات کرد که پیشینیان بر او سبقت نگرفتند و پسینیان باو نرسند او پرچمدار رسول خداص بود که جبرییل در طرف راست و میکاییل در طرف چپش بودند از میدان بر نمیگشت جز اینکه خدا باو فتح و پیروزی میداد بخدا که که او از مال سفید وسرخ دنبا جز هفصد درهم که ان هم از عطایش زیاد امده بود باقی نگذاشت و میخو
کوادکوپتر syma X۵C یک کوادکوپتر کوچک است که دارای ظاهر جذاب ، قیمت مناسب و ویژگی های جالب توجهی است. این کوادکوپتر با استفاده از آخرین تکنولوژی پرواز (ژیروسکوپ 6 محوره) ، سیستم های کنترلی و قفل سه بعدی توانایی اجرای پرواز بسیار زیبایی را به خلبانان حتی خلبانان مبتدی میدهد. با کمک دوربین این کوادکوپتر که دارای کیفیت HD است، میتوانید تصاویر و ویدیوهای زیبای هوایی را روی کارت حافظه ثبت و ضبط کرده و پس فرود از مشاهده آن ها لذت ببرید. 

ادامه مطلب
مدیرعامل شرکت بزرگ آمازون، به تازگی ادعا کرده که پرواز دوم سفینه‌ی فضایی‌اش که New Shepard نام دارد، با موفقیت انجام شده است.

شرکت Blue Origin قرار است موتورهای نسل بعدی موشک‌های ناسا را بسازد.

فضاپیمای New Shepard که برای حمل انسان به خارج از اتمسفر زمین ساخته شده است، در روز دوشنبه بدون هیچ سرنشینی از غرب تگزاس پرتاب شد. بزوس می‌گوید که هم فضاپیما و هم واحد پیشران‌اش، به سلامت فرود آمده‌اند. در آوریل سال جاری میلادی (اردیبهشت)، فضاپیمای New Shepard برا
های گایز :] ~
یه فن فیکشن قرار‌ه آپ کنیم ب اسم : 
**پرواز بدونِ بال**
شخصیت ها خلبان هستن و دخترپسری‌عه !
خلاصه ی داستان :
((شیانا مادورو)) یه خلبان ۲۷ ساله ی دورگه ی اسپانیایی-ارمنی عه ک برای شرکت هواپیمایی "دلتا ایرلاین" کار میکنه ، یه روز به علت نقص فنی تو هواپیما ، مجبور میشه توی فرودگاه بین المللی سئول فرود اضطراری بیاد و اونجا ...

خب ، جالب بود ؟ کنجکاو شدید بخونیدش نه ؟ ؛)
سعی میکنم خیلی طولانی نباشه و حداقل هفته ای یه بار هم آپ کنم ، مرسیع :)♡~
انتقام سخت یعنی ریشه کن گردد یهود/خیبری در پیش باشد از برآل سعود/غرب وآمریکای خائن هست ابلیس زمان/میرسد سوی مسلمان چون جنایاتش فرود/ریشه هرفتنه ای هم گشته شیطان رجیم/فتنه راطوفان نمایدآتشی ازجنس دود/دشمنان ازروی کینه ضربه برحیدر زدند/برشهیدکربلایی باهمه یاران درود/انقلاب کشورمابا خمینی جاودان/جانشینش رهبری شد معدن خوبی وجود/لشکری آماده باش حضرت سیدعلی/میزندبرقلب فتنه یاورانش زود زود/روی سربند ولایت یاحسین وفاطمه/جمع کرده دشمنیها با تم
باز شدن پنل بیان و مرکز مدیریت برام مثل اتاق کنترل یک سفینه فضاییه! دوست دارم باهاش از زمین و آدم هاش دور بشم .
 به اون سیاره هایی سربزنم که رنگ و بویی از خیال داره، یک دنیای جدید داره و کلی قصه های قشنگ. 
لیوان بابونه دم کرده را دست میگیرم و طعمش را با قند مزه مزه می کنم و از نوشیدنش لذت میبرم . ستاره های روشن را یکی یکی زیر و رو میکنم و هرجا که چراغی روشن بود فرود میام و لا به لای نوشته ها چرخ میزنم.
توی دنیای یکی برف میاد و از ذوق بالا و پایین میپ
سلام
اول میخواستم دنبال عکس کیک آن چنانی باشم  بعد دیدم منو آرمین که باهم این حرفارو نداریم و این شد که کیک زیر انتخاب شد:)))))
البته با مخالفت مادر!!!

آرمین جان پرواز در آسمان آرزوها و فرود در فرودگاه موفقیت را برات آرزومیکنم
تولدت مبارک⛅☀
ادامه مطلب
وظیفه فلسفه عبارت است از آماده کردن نرم‌ترین فرود ممکن خواسته‌های ما بر روی دیوار ا‌نعطاف ناپذیر واقعیت.
..
وقتی چیزی سکوت اتاق غذاخوری را بر هم می‌زند؛ چرا وسط شام بروید و فقط به این دلیل که برده‌ها سرگرم صحبت هستند، شلاق را بیاورید؟

بخش‌‌هایی از کتاب تسلی بخشی ‌های فلسفه، آلن دوباتن

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها